سینی کابل

 

کابل‌ها و سیم‌های روکش دار را در تمامی طول مسیرش نگهداری و محافظت می‌کند. طول استاندارد سینی کابلها عموما ۳ متر است. سینی کابل به‌گونه‌ای ساخته و مهندسی شده‌ که بسیار مقاوم است. سینی کابل های گالوانیزه فابریک دربرابر پوسیدگی و خرابی مقاوم و دارای ظاهری تمیز و مناسب برای مکان‌هایی که در معرض دیدهستند، می‌باشند. بعضی از آن‌ها نیز گالوانیزه گرم هستند که علاوه بر طول عمر و مقاومت در برابر پوسیدگی و خرابی، می‌توان از آن‌ها در فضای باز و بیرون هم استفاده کرد. شرکت سینی کابل پیشگام با سوابق درخشان و کار آمد در دستاورد های صنعت برق کشور در زمینه طراحی و تولید انواع سینی کابل و نردبان کابل های مشبک و غیر مشبک و غیر با در پوش – سه راهی و چهار راهی – تبدیل رابطه- بازو های نگهدارنده – ساپورتهای نگه دارنده فعالیت مینماید . مفتخر است که سهم کوچکی از دستاوردهای صنعت برق کشور را احراز نموده و درارئه خدمات لازم از طریق عرضه تولیدات مربوطه با محاسبه حداقل قیمت های فروش مبنی بر سیستم تولید به مصرف کماکان آماده دریافت سفارشات محوله طبق نقشه و طرح های ارجاعی و یا مد نظر می باشد. دریافت هرگونه سفارشات از مدیرت محترم از اقلام تولیدی و مصرف گام موثری در استقبال از تولیدات داخلی و دستیابی به خود کفایی سریع در صنعت برق کشور خواهد شد .

شرکت سینی کابل پیشگام با استفاده از دستگاه های پیشرفته و کامل و با کادری مجرب و کار آزموده آماده انجام انواع سفارشات می باشد.

۰۹۱۲۴۲۴۶۲۴۲

باآرزوی توفیق روز افزون جناب آقای راستگو

تنوع در قطعات و اتصالات سینی کابل که هر نوع شکل دهی را به راحتی امکان‌پذیر می‌سازد تحمل وزن بالا برای استفاده در سیستمهای تأسیسات برق به کار برده می شود.

سیستم سینی کابل 

بر طبق اداره الکتریکی آمریکا ، یک سیستم سینی کابل عبارتست از ” یک یا مجموعه ایی از قسمت های اصلی و رابط های مرتبط که یک سیستم اتصالاتی محکم را تشکیل می دهد و برای سفت و محکم کردن کابل ها و محل عبور سیم استفاده می شود.”

اما این یعنی چه ؟

 • سینی کابل ها از کابل ها حمایت میکند همانطور که جاده ها از ترافیک حمایت میکند.
 • سینی کابل ها یک ساختار مطمئن را بری عبور کابل ها در محیط های رو باز فراهم می کند .
 • سینی کابل ها همچون پلی برای انتقال سینی کابل ها استفاده میشود.
 • بنابراین میتوان گفت سینی کابل ها همچون یک مولفه ی ساختاری در بخش الکتریکی سازه ها است.

چه استاندارد هایی برای سینی کابل هایی وجود دارد ؟

 1. اداره الکتریکی ملی آمریکا برای تمامی محصولات الکتریکی آمریکا استاندارد هایی منتشر کرده است.طی مقالات ۳۱۸،۲۵۰ و ۸۰۰ استاندارد های مختلفی برای یک سیستم سینی کابل ارئه  کرده است.
 2. NEMA انجمن تشکیل شده از سازندگان اصلی سینی کابل در صنعت آمریکا است . این انجمن هم استاندارد هایی با عنوان های NEMA , VE1 , FG1 و VE2 منتشر کرده  است.

NEMA VE1 حاوی تعریف های عمومی سینی کابل،استاندارد های تولید،استاندارد های عملکرد، استاندارد های ارزیابی و اطلاعاتی در مورد کاربرد سینی کابل است. این سند رایگان را میتوانید از وب سایت NEMA دانلود کنید.

NEMA FG1  استاندارد های یک سیستم سینی کابلی فایبر گلس را بیان می کند . میتوانید این سند رایگان را از وب سایت NEMA دانلود کنید.

NEMA VE2  شامل آموزش نصب سینی کابل که مطالبی شامل دریافت و بارگیری ، انبارداری و مطالب عمومی درباره ی نصب یک سیستم سینی کابل می شود . این سند را می توانید از وب سایت  NEMA دانلود کنید.

چه نوع سینی کابل هایی موجود است ؟

 • نردبان کابل
 • سینی کابل ( یک طرف آن بسته است )
 • چنل
 • مش
 • سینی کابل
 • یک ریلی

سینی کابل

سینی کابل

سینی کابل
سینی کابل

 

 

سینی کابل

سینی کابل

http://www.sinicable-pishgam.ir/
http://www.sinicable-pishgam.ir/